Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wydawniczej!!!

on wtorek, 12 styczeń 2016. Posted in FundacjaUEK

W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące możliwości wydawniczych Fundacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie składamy na Państwa ręce nową szczegółową ofertę zakresu usług, które możemy świadczyć w ramach naszej działalności.

Usługi wydawnicze związane z przygotowanie do druku oraz drukiem publikacji świadczymy kompleksowo według następującego toku postępowania:

- przyjęcie zlecenia

- realizacja procedur uczelnianych - zamówienia publiczne, umowy(w przypadku, gdy pieniądze pochodzą ze środków uczelnianych takich jak: badania statutowe, granty, budżety konferencyjne itp., a publikacja nie została ujęta w planach wydawniczych)

- projekty graficzne

- skład książki

- druk

- odbiór gotowej publikacji

Od tego roku mamy również możliwość wydania publikacji w formie e-booków oraz na płytach CD lub DVD.

Naszym podstawowym celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi, którą opieramy na trzech podstawowych zasadach:

- wysokiej jakości usług

- szybkiej realizacji

- konkurencyjnych warunkach finansowych

Jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszelkie Państwa oczekiwania. Realizacja tego typu zleceń pozwoli nam wspierać w większym zakresie środowisko Naszej Uczelni oraz realizować cele statutowe Fundacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.