Zostań Darczyńcą Fundacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
i pomóż nam w realizacji celów statutowych, do których należą m.in.:

• Wspieranie rozwoju naukowego i osobowego szczególnie uzdolnionych uczniówi studentów Małopolski, w tym studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. (wspieranie uzdolnionych)
  • Poprawa warunków socjalnych i bytowych studentów niepełnosprawnych oraz dostępności zajęć organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. (wspieranie niepełnosprawnych)
    Wspieranie wydarzeń naukowych, artystycznych, społecznych, charytatywnych
    i sportowych. (wspieranie eventów)
  • Inicjowanie, organizowanie i wspieranie działań na rzecz poprawy jakości i warunków studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. (poprawa warunków studiowania)
  • Prowadzenie działalności charytatywnej na rzecz osób pokrzywdzonych przez los, w tym szczególnie na rzecz byłych i obecnych pracowników i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. (działalność charytatywna)
    Wspieranie działalności organizacji studenckich i studenckich kół naukowych. (organizacje studenckie)
  • Fundowanie stypendiów oraz inna pomoc materialna studentom z ubogich rodzin, w tym szczególnie studentom Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie pochodzącym ze wsi. (pomoc materialna)
  • Ogólny rozwój i pozostałe cele Fundacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. (pomoc ogólna)

Przekaż coś od siebie i wspomóż Fundację Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Wystarczy dokonać przelewu na konto Fundacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W tytule wpłaty należy podać skrót umieszczony w nawiasie opisującym cel.
Niematerialna forma pomocy będzie równie mile widziana.

Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać dzwoniąc lub wysyłając e-mail.

Tel. (012) 293 74 63

Konto Fundacji: