KLUB GROTA 2

TWOJE MIEJSCE SPOTKAŃ

HISTORIA KLUBU GROTA 2

OFERTA

ZNAJDZIESZ NAS W KSIĘŻÓWCE (POZIOM -1)

4,5/5

Kawa smaczna i w dobrej cenie. Mocny internet. Dużo miejsca, są też szachy. Można posiedzieć i się pouczyć w przerwie między zajęciami. Polecam.

Nie jest zwykły klub to klub z duszą i historia gdzie panuje bardzo przyjazna atmosfera i miła obsługa a kawka pyszna 😋😋

Nie ma lepszego miejsca na odpoczynek i naukę na Ueku.
P.S. Mocne WiFi.

Pyszna kawa, przytulna atmosfera i bardzo pogadany barman! Fajne miejsce na szkolenie dla niewielkiej grupy – do dyspozycji projektor i inne pomoce. Polecam 🙂

Przemiła obsługa, pyszna kawka, duży wybór jedzenia i herbatek owocowych 💞

Wybitne miejsce (mają pianinko!)

Nie tylko tosty mają dobre, zapiekanki jadałem wielokrotnie a i kawą tam nie wzgardzę. Przyjemne miejsce na organizację imprez okolicznościowych. Aż bym sobie tam coś zaplanował.

Przyjemne miejsce, i do nauki, i pogadania, dobry wybór kaw i piw i świetne tosty. I obsługa fantastyczna 🙂

HISTORIA KLUBU GROTA 2

Klub Grota 2 jest swego rodzaju kontynuacją założonego w 1960 r. przy Wyższej Szkole Ekonomicznej Klubu Studenckiego Grota. Pierwotnie, klubokawiarnia znajdowała się w nieistniejącym już budynku na terenie kampusu od strony ul. Lubomirskiego w miejscu murów. Piwnica w Księżówce wiernie odtwarza charakter wnętrza sprzed 60 lat. Historia Klubu Grota jest szerzej opisana w galerii obrazów w korytarzu, prowadzącym do baru. Na sali głównej zawieszono czarno-białe zdjęcia ze studenckich wydarzeń w latach 60. ubiegłego wieku.

NASZA OFERTA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

GODZINY OTWARCIA

pon-pt 10:00 – 22:00