REFERENCJE

Polecają nas:

Konferencja Zarządzanie organizacjami w społeczeństwie informacyjnym, dr hab. Małgorzata Tyrańska, prof. UEK

„Uważam, że Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie świetnie wywiązała się ze swoich zadań, zapewniając profesjonalne wsparcie przy organizacji konferencji naukowej. Pracownicy Fundacji byli życzliwi, pomocni i solidni na każdym etapie organizowania wydarzenia. […] Polecam Fundację Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i dodam jeszcze, że w moim przypadku sprawdziła się na 5!”.

Konferencja "Kierunki badań nad współczesnymi zjawiskami finansowymi", dr hab. Mariusz Andrzejewski, prof. UEK

„Dzięki pełnemu zaangażowaniu oraz wsparciu pracowników Fundacji zarówno przygotowania, jak i późniejsze rozliczenie konferencji przebiegały bez najmniejszych zastrzeżeń. Na każdym etapie współpracy Fundacja wykazała się pełnym profesjonalizmem, dużą elastycznością oraz indywidualnym podejściem. […] W moim przekonaniu Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zasługuje na najwyższe rekomendacje. Z przekonaniem polecam tę instytucję jako sprawdzonego partnera do organizacji konferencji i sympozjów naukowych”.

Konferencja Emerging Economies in Transition, dr hab. Elżbieta Kubińska, prof. UEK

„[…] Pragnę złożyć serdeczne podziękowania Fundacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie za pomoc w organizacji konferencji. Bez Państwa zaangażowania organizacja tak potężnego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa. […] Dziękujemy za to, że pokazali Państwo już po raz kolejny ogromny profesjonalizm, zdaniem większości uczestników była to jedna z najlepiej zorganizowanych konferencji. Życząc Państwu wielu dalszych sukcesów, wyrażam nadzieję, że będziemy mieli okazję współpracować z Państwem przy organizacji kolejnych konferencji”.

Urząd Miasta Krakowa, Biuro Kongresów Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Krakowa, Małgorzata Przygórska-Skowron, kierownik referatu.

„[…] W imieniu Biura Kongresów Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Krakowa (UMK) potwierdzam wieloletnią współpracę z Fundacją Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. […] Współpraca ta pozwala zarekomendować Fundację Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie jako profesjonalnego Partnera. Fundacja dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi personelu była wyróżniającym się zespołem podczas realizacji zleceń. Rekomenduję Fundację Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, jako rzetelnego Partnera przy realizacji projektów oraz opracowaniu raportów z badań”.

Dzień Absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (90-lecie Uczelni), dr hab. Piotr Buła, prof. UEK

„[…] Składam serdeczne podziękowania za okazane wsparcie organizacyjne. Doceniam Pana [Prezesa dr. hab. Jarosława Plichtę, prof. UEK] zaangażowanie, otwartość i wielki wkład pracy, który przełożył się na pomyślny przebieg całej uroczystości”.

Skontaktuj się z nami!